Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ruhában futtok télen?...

Milyen ruhában futtok télen? Ma miben futottatok és mennyit?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
5 km-t futottam Kalenji téli futófelsőben, alatta egy sima póló volt, meg Lidl-s hosszúnadrágban és A Futócipőmben, aminek télen sajnos baromira csúszik a talpa :/
2018. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hosszú szárú kalenji futógatya, hosszú ujjú póló, melegítő felső, 5-10 km
2018. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is 5 km-ert futottam. Sajnos nekem is csúszik a cipőm, és a betonútra érve zoknit húztam a cipőmre. Szerencsére nálunk ilyenkor este nincsenek az utakon, így nem égtem vele. Nekem sajnos nincs spéci cuccom. Kötött cicanadrágot húztam fel és rétegesen, trikó, póló, két hosszú ujjú + könnyebb dzseki.


Ez a kalenji termék jól tartja a hőt nem fáztok, hogy alatta csak egy réteg van?

2018. jan. 21. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!