Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hárman vagyunk legjobb barátnő...

Hárman vagyunk legjobb barátnők. Az osztály csoportokra van osztva, mindenkinek megvan a saját társasága. Mindenki kibeszél mindenkit és egyéb problémák. Valami tipp, tapasztalat, hogy mit tegyünk? Többi lenn

Figyelt kérdés
Tehát 12.esek vagyunk,az osztályunk egyáltalán nem összetartó,tizenkilencen vagyunk.Mindenkinek megvan a saját bandája.A két barátnőm és én ülünk az első padban. a mögöttünk lévőek jobb tanulók. Állitólag barátnők de ha az egyik nincs itt megy róla a pletyka. Mostanra betelt a pohár. Folyton a hátunk mögött kibeszélnek minket,visszahalljuk. A barátnőmnek és nekem nem erősségünk a matek. Javitáson nem tudtuk megoldani a feladatot,majd az egyik lány aki velünk volt leadta a többinek,hogy a tanárnő segitett nekünk de mi nem akartuk megcsinálni. Majd az egyik lány,akit nagyon nem birunk(tiszta ötös tanuló) azt mondta ,hogy meg is érdemeljük az egyest. Nagyon nagyra tartsa magát. Gyakorlatokon is ha egy csoportba kerülünk csak ugráltat,hogy vigyem oda a dolgokat amik kellenek.Neveletlen,azt sem tudja mondani,hogy köszi,vagy menny arrébb légyszi,hanem félrelök.Rugdossa a táskánkat,ha egyikünk mögött ül. Az osztály egyáltalán nem segitőkész,mindenki magának való.Ha nem jön egyikünk suliba bajuk,hogy mi biztos a matek végett nem jöttünk és hogyan igazoljuk.Nem mindegy ez nekik? Annyira elveszik az önbizalmunkat. Már nembirok iskolába menni.Borzasztóan kétszinűek. Annyira irritál mikor kibeszélnek. Sosem ártottunk nekik.Hiszen alig beszélünk. Miattuk butának érezzük magunkat és semmirevalónak. Már elviselhetetlen.Tudom,mások véleménye nem számit...de minden nap elviselni őket...
2018. márc. 7. 01:38
 1/3 anonim ***** válasza:

1,5 hónap van hátra az iskolából.

Azt hiszem, hogy kifogod bírni azt a kis időt.

2018. márc. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked a helyesírás sem megy, nem csak a matek.
2018. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerbiai magyar vagyok,bocsmàr:)))))))
2018. márc. 8. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!