Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki tudja, hogy milyen betegség...

Ki tudja, hogy milyen betegségben halt meg Jókai Anna?

Figyelt kérdés
Az utolsó, önéletrajzi könyve rövid idővel halála előtt zárul, és nem volt szó benne semmilyen súlyos betegségről.Mi támadta meg hirtelen?

2018. márc. 23. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rákos lehetett, mert mindenütt azt írták, hogy hosszan tartó betegség után halt meg. De ez csak egy tipp.
2018. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az önéletrajz 2016. július 9-én zárul, akkor még nem tudott semmilyen betegségéről, és 2017.június 5-én, rá egy évre meghalt. Tehát a hosszan tartó maximum egy szűk év lehetett vagy pár hónap. Vannak ilyen gyors rákok is sajnos, én is arra tippelek, csak hátha valaki közelebbit tud.
2018. márc. 23. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:
85 éves volt! Mért kell, hogy valami megtámadja? Teljesen normális halálozási kor.
2018. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért mert azt írták róla az újságok, hogy súlyos betegség következtében. És aki egy évvel előtte még könyvet ír, előad, szerepel, az nem fog egy év múlva végelgyengülésben meghalni.
2018. márc. 24. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Nem kell évekig haldokolni. Tegnap több rá vonatkozó halálhírt visszakeresve nem botlottam egy olyanba se, ami hosszú betegségről írt.
2018. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok kötekedni, de ez van: "A Magyar Írószövetség mély fájdalommal tudatja, hogy 2017. június 5-én, Pünkösdhétfőn, hosszantartó, türelemmel viselt súlyos betegség után, 84 éveskorában elhunyt Jókai Anna Kossuth-nagydíjas író." Innen van az idézet: [link]
2018. márc. 25. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!