Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi "mindenből...

Miért van itt ennyi "mindenből viccet csináló" válaszoló?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert ennyi az ertelmes, valodi kerdes.
2018. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ja, a túl sok hülye kérdés teszi, részben
2018. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi
2018. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Én imádok viccesen válaszolni a vicces kérdésekre. Az elöttem válaszolóknak tökéletesen igazuk van, sok a hülye kérdés.
2018. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert ez a kategória (a művészetek alkategóriát kivéve) egy hatalmas vicc.
2018. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Vicces kérdésre vicces válasz: komoly dolog.

Hülye kérdésre hülye válasz: értelmes dolog.

.

Ha a választ viccesnek tartod a kérdést pedig komolynak, nem a válaszoló hibája.

2018. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon szeretek a humor rovatban ökörségeket írni, aztán ha átmegyek máshová, nem mindig tudom leállítani magam.

A kérdések is gyakran viccesnek tűnnek, például:

miért nem szülnek a férfiak?

Most mond meg őszintén, lehet ilyet komolyan kérdezni?

Más esetben meg annyiszor megkérdezték már, vagy olyan egzaktul megválaszolták többen is a kérdést, hogy ha a kérdező mégis értetlen, akkor csak egy poén marad, hogy az esetleges groteszk reagálását a kérdezőnek visszadobjam, mert minek írnám le azokat, amik elhangzottak és letorkolni sem szeretném keményebben.

Amúgy én is törekszem a komoly válaszra és a bugyutaságokat inkább figyelmen kívül hagyom, de nem tudom mindig megállni.

2018. ápr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Tegnap április elseje volt, bolond húsvét. Úgyhogy itt volt az ideje az áprilist járatásnak.
2018. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Április 1-nek semmi köze hozzá. Legtöbbet a számítástechika rovatban látok, amikre jó eséllyel egy tizenéves gyerek is tud válaszolni, ezzel ellentétben egy gyakorlatot ígénylő rovattal pl. a közlekedés. Van valami összefüggés, vagy csak én gondolom? :)
2018. ápr. 2. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!