Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gondolják az emberek...

Miért gondolják az emberek magas százalékban, hogy aki Svájcban él az biztos az utcán álldogálásból él meg?

Figyelt kérdés

Elnézést ha rossz kategóriát választottam, de a kérdésem valahol a kultúrát/kultúránkat, közösségünket érinti.


Tehát ha őszinték vagyunk, valljuk be, hogy ha valakitől meghalljuk, hogy svájcban dolgozik az ugrik be elsőnek, hogy na te is jó nagy k* rva vagy.


Én az egyetemi tanulmányaim miatt költöztem ide, valamint egy távolabbi ágról (déd és ük) svájci "vér" is vagyok. Magyarnak vallom magam, magyar az anyanyelvem, ott nőttem fel, és nem is sorolnám tovább. Viszont ami nem vagyok, pénzért a testemet ajánló hölgy.


Így kérdem én, mi az oka ennek? Akik itt élnek magyarok, a legtöbbjük normális ember, akinek normális állása van, vagy egyetemen tanul, vagy az otthoni anyagi helyzetét szeretné rendbe tenni néhány hónap legális svájcban való dolgozással.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 11. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Még soha senkivel nem találkoztam, aki ezt gondolta volna.
2018. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én azért tettem fel a kérdést, mert velem meg valahogy szembe jönnek ezek az emberek, hogy na és miből fizetem az egyetemet..vagy ha nem engem, akkor becsmérelnek mást. :(
2018. ápr. 11. 13:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azért, amiért az Angliában élő magyarok mind mosogatnak, a Németországban élők meg mind kamionosok. Általánosításnak nevezik a jelenséget, és a tudatlanság, tájékozatlanság az oka.
2018. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, valóban. Kár ezért. Köszönöm a válaszokat eddig. Megy a zöld kezecske.
2018. ápr. 11. 21:01
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak primitív emberek mondhatnak ilyet. Akik itthon se sokat tudnak magukkal kezdeni, ott kint meg más megoldásuk nem is lenne
2018. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyfelől nem gondolom, hogy magas százalékban gondolják. A legtöbben semmit se gondolnak. Másfelől, ha mégis igaz lenne, akkor az csak azt mutatná, milyen magas százalékot ért el itt a primitív ismerethiány.
2018. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív meglátásokat :)
2018. ápr. 12. 15:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom , melyik reszen laksz , de felenk eleg sok a magyar prosti, az osszes puffban van magyar lany, vagy inkabb csak magyar lany. En is belefutottam mar ebbe az elkepzelesbe, ami sajnos nem annyira irrealis. Tanacs: ne foglalkozz vele, te tudod h mibol elsz, kesz. Mas meg gondoljon amit akar, ha prosti lennel se lenne koze hozza senkinek!!
2018. máj. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igazad van köszönöm.

ZH kanton egyébként.

És nem főként a kintiek mondják hanem az otthoniak ... akár még egy ügyintéző is rásütheti az emberre (ezt nem én kaptam, hanem ismerősöm) ...

2018. máj. 2. 13:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi SG kanton, es en is megkaptam mar par helyen.... itt svajciaktol, otthon magyaroktol. Pedig nem ebbol elek :D le kell sz... csak irigyek, mert azt hiszik h itt kolbaszbol van a kerites.
2018. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!