Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan előadó, akit nem...

Van olyan előadó, akit nem szerettek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Zenére gondolsz?


Mert van. Sok van, akit nem kedvelek, de nem is utálok, inkább semlegesnek nevezném.


Utálni egyedül az ilyen kisgrofó és egyéb lakodalmas jellegű zenéket utálom, de ez műfajra vonatkozik, nem konkrét előadóra.



Meg olyan számokat, előadókat szoktam nem szeretni, amik ugyan nem rosszak, de ahhoz koránt sem jók, hogy naponta 5x 6x halljam a rádióban. Ilyen volt pl tavaly nyáron a Shape of you. A sokszoriság miatt rühelltem meg, pedig alapból nem az a világbólkikergetősen şzar.

2018. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uh nekem ritkán adatik meg hogy egy zenét nem tudok elviselni:D Pl a Despacitot nagyon szeretem, de a Shape of you-t inkább vigyétek:D Egyébként nálam nincs összefüggés a aközött hogy mennyiszer hallottam egy zenét és hogy mennyire szeretem.
2018. ápr. 15. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Balczó Zoltán ilyen volt, amikor még villanytant tanított és nem politizált. (najó... az túlzás, hogy nem politizált... :D ha ing-nyakkendő helyett nagymagyarországos pólóban mentél vizsgázni, átengedett, ha hlye is voltál :D )
2018. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én addig nem is tudtam, hogy ennyire lehet utálni egy előadót, de mióta hallottam a Despacitot a rádióban, tv-ben vagy csak az utcán, miközben ezt nyomatják mindenhol... Fogalmazzunk úgy hogy Luis Fons nevű ipse nem tartozik az általam kedvelt előadók közé.
2018. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zsédát és Ákost nem bírom elviselni
2018. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!