Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hallottad azt a (remélhetőleg)...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Hallottad azt a (remélhetőleg) városi legendát, hogy nőket raboltak el próbafülkékből?

Figyelt kérdés

Állítólag szervkereskedelmi céllal, de nekem gyanús az egész, szeretném nem elhinni.

A baj az, hogy többektől is hallottam.


2010. jún. 13. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

jajj ne már. ez tényleg legenda.

menj fel az urbanlegends.hu-ra. ott megtalálod.

már ne is haragudj, de ameddig a tvben a és a rádióban nem beszélnek róla tényekkel megerősítve, addig miért kell elhinni ekkora ökörségeket???

2010. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted hogy kiviteleznék hogy ne vegye senki észre?szerintem csak szóbeszéd.
2010. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

És miért pont nőket?

Pinaátültetésről még nem hallottam.

Szerintem kamu.

2010. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Igen, ez Kecskeméten volt, pár sarokra tőlünk, rendőrség, miegymás is frankón kivonult. :)
2010. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg volt ilyen eset, de nem ilyen rendszeres mert hamar lebuktak.
2010. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
bár ha jobban belegondolok a nagyanyám mesélte neki meg nem szabad mindent elhinni... mindenesetre hallottam róla. azért még nem evszek meg ruhát proba nélkül (előző voltam)
2010. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
és hogy vitték ki őket az áruházból? vagy még ott bent kiszedték a szerveiket?
2010. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Miskolcon és Kecskeméten is van olyan bolt, ahol a próbafülkéből a pincébe kerülnek a nők. Egyik helyen csapóajtó, másik helyen süllyesztő van a fülkében. Nézzetek utána itt a gyakorin, mindkét helyen rendőrségi nyomozás folyik, viszont egy maffiahálózat épült ki, ezért nem nyilvános. Kínai boltokról van szó, így megtaláljátok a válaszokat, és hivatalosat is.
2010. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

Én is hallottam róla.


A legenda úgy szól, hogy egy kínai ruhaüzletben a próbafülkébe be van építve egy lift. Leeresztik az áldozatot, felkoncolják és kész.


És arról a legendáról hallottatok, hogy egy pasasnak pénzre volt szüksége, ezért elment Oroszországba, hogy eladja a fél veséjét, erre meg teljesen "kirámolták".


Persze ezek tényleg csak legendák.

2010. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

és a nő nem sikított mikor be indult a lift?

a többi ember nem halotta a felvonót?

tudod mi az a DNS?

2010. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!