Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 2018 Eurovízió vélemény?

2018 Eurovízió vélemény?

Figyelt kérdés

2018. máj. 13. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem hallgattam meg a többi dalt, de a miénk nagyon tetszik. Végre valami értelmes dal, a tavaji "jálomáló" után kellemes meglepetés volt.
2018. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

A magyar dal nem tetszik, de ez már évek óta így van - legutóbb Ruzsa dala tetszett, de annak már 10 éve:(

A nyertes dalokat szoktam csak még meghallgatni, de ott is az Only teardrops tetszett utoljára, és annak is 5 éve már:(

2018. máj. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Nekem Szerbia tetszett a legjobban. Idén annyira nem jött be a felhozatal.
2018. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyre rosszabb.
2018. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Eurovízió:))))


Egyre kevesebb embert érdekel ez a sz.ar verseny, nem dalra alapján ítélnek,hanem politika alapján vagy hogy esetleg rokkant-e a versenyzö.És mi lesz a győztesből a verseny után?Ugyanolyan noname marad kb,mint amikor benevezett.Lásd Wurst-ot,nagy szenzáció volt 2 hétig,utána a kutyát nem érdekelte,mi van vele.

2018. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Idén a fat acceptance vitte a pálmát. Netta elénekelte, hogy ő egy bjútiful krícsör, és nem játékszer. Maga a szöveg annyira gyermeteg, semmitmondó kula volt, hogy simán elment volna egy Nicky Minaj számnak, szinte bármelyik produkció jobban megérdemelte volna a győzelmet.
2018. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
13%
A tavalyi "jálomáló" akkor az első 10-be bekerült..pontosabban 8. lett. Idén a fajmagyarok elértek egy nagyon büszke 21. helyezést a 25-ből. De persze legyünk büszkék rájuk, hiszen ők igazi magyarok, és az utolsó 5-ben benne vannak az a lényeg :D Szánalom, és hányadék ez a magyar mentalitás.
2018. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7, engem nem az zavart a "jálomálo"-nál, hogy Pápai Joci roma, természetesen mint ember nincs vele problémám, hiszen nem is ismerem. Csak nem tetszett a zenéje, nem az én stílusom, a metált jobban kedvelem. Ennyi. :)
2018. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te jó ég, most néztem meg a nyertes dalt, hát ez a kotkodálás valami borzalmas, a nagymamám tyúkjai szebbet produkálnak. Nem akarom elhinni, hogy ez a nyertes. Annyira csak a politikáról szól az egész. :(
2018. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Néphülyítés. Kit érdekelnek az 5 perces sztárocskák?
2018. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!