Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti visszaigazolnátok egy...

Ti visszaigazolnátok egy olyan embert Facebookon, aki korábban már többször törölt titeket?

Figyelt kérdés

Van egy lány Facebookon, (akit személyesen is ismerek), és már többször volt ismerősöm. Kb már 3x törölt, és most megint bejelölt. Szerintetek visszaigazoljam?

Én is làny vagyok, nem szoktunk beszélgetni, hülyesègeket sem posztolok, tehàt nem értem mièrt törölt ki eddig, na meg hogy mièrt jelölt újra be...


2018. máj. 21. 13:05
 1/4 anonim válasza:
Ne igazold vissza.
2018. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem jelölném vissza.
2018. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem igazolnám vissza. Gondolom nem véletlenül törölt már téged többször. Teljesen felesleges visszaigazolnod, úgyis kitöröl majd megint. Ha úgysem beszéltek, mindegy, hogy ismerősöd-e vagy sem.
2018. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Fúú de idegesítőek az ilyen emberek. Ne igazold vissza. Ezzel akar idegesíteni. Ha 1x véletlen kijelöl, aztán bejelöl azt visszaigazolhatod, de így már ne.
2018. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!