Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehetne transzrasszúakkal...

Hol lehetne transzrasszúakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Olyan egyedül vagyok. :( Vannak még hasonló emberek rajtam kívül?

Bár én fehérnek születtem, de kínai-ausztraloid keveréknek érzem magam.

[link]


2018. máj. 25. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És miből érzed ezt? Ha soha nem láttál volna kínai és ausztrál embereket, akkor hogyan éreznéd magad nem fehérnek? Mi van ha valami egészen másnak érzed magad valójában, csak még nem is találkoztál ahhoz hasonlóval? Én sokmindenfélének szoktam magam érezni, de sok lenne mindre megnevezéseket keresni.
2018. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
gyanús, hogy nem ezért a téveszmédért érzed magad egyedül. Én meg földönkívüli vagyok, egy messzi bolygóról származom, de nagyon érdekesnek találom az embereket, bármilyen rasszba is tartoznak, figyelek rájuk, beszélgetek velük, szeretem őket - és szeretek egyedül is lenni. Próbáld meg te is. Üdv. °s65ˇ1h6r 5^˘a
2018. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csak várj 2-5 évet és ez is divatba jön, ne aggódj...
2018. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már divatba jött. Menj el, minnél több Momentum rendezvényre. Ott fogsz velük találkozni rendesen.
2021. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!