Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zsanett névre mondanátok...

Zsanett névre mondanátok vicces beceneveket?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nettita:) Ezt most fejlesztettem ki. Amúgy én ismerek Zsanettet, ő mondta, hogy inkább ne Zsanettezzük, hanem hívjuk Zsaninak, mert azt jobban szereti. Valaki meg Zsanett, és nem szereti, ha becézik; de a Nettit még elviseli, meg a Zsanett névvel még úgy becézetlenül elvan. Meg az első még, akit írtam, ő pedig azt nem szerette már 14 éves kor fölött, hogyha az anyja Zsanikázta; mert oké, hogy kislány korában még Zsanika volt; de most már inkább ilyen ka-ke ne legyen; legyen inkább simán csak Zsani. Ja meg még volt egy csaj, aki ezt a Zsanettet az osztályban csak a vezetéknevén szólította; tehát amikor csak a vezetéknevét mondták, az is idegesítette. Jó, meg mondjuk az a másik csak kicsit lekezelő is volt vele.
2018. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
*Ja meg másik volt osztálytársamat a nagyanyja Piroskának hívta, azt sem szerette, de a nagyitól elviselte.
2018. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én valami csúfolódóra gondoltam, a Zsanira meg a Zsanikára nyílván magamtól is rájöttem.
2018. máj. 29. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez sem az igazi, de talán Zsanci, Zsancika, ez elég hülyén hangzik.

Vagy Zsan, és utalsz valami közismert Jean-viccre.

2018. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A Zsanci még mindig nem csúfolás.


A Zsanci szimpla becézés.


Csúfolás = pl.Réka-Répa, Ákos-Mákos, Zita-ParaZita. Zsanett-?

2018. jún. 2. 18:15
 6/7 anonim válasza:
Zsa
2018. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Zsáner
2018. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!