Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miről szól ez a román videó?...

Miről szól ez a román videó? Magyargyűlölet?

Figyelt kérdés

[link]


Nővérem pasija osztotta meg, aki vér szerint székely, de elrománosodott és tagadja. Nyíltan gyűlöli a magyarokat, sőt, cigánynak tart minket. (Ami mondjuk már tényleg nevetséges)


A kommentekben megtalálható a bozgori ungaria, meg a pula szavak, szóval nyilván nem istenítenek minket de akkor miről beszélnek?



2018. jún. 4. 23:04
 1/7 anonim válasza:
100%

Ez valami szar vicc kategóriába tartozó videó.Az öregember teszi a nagy románt,Erdély mindig is az övék volt stb,ilyeneket mond,mire a fiatal megszólal,hogy ő magyar.Ekkor megijed,hogy miket is mondott(Microsoft-kikapcsoló hang),mire kijavítja magát,Erdély mindig is magyar föld volt.A nő (aki szintén nagy román) ezért kiküldi őt az osztályból,erre az ember visszaszól a magyarokra valami csúnyát(nem tudtam kivenni) és elkezd szaladni.


Elég gyenge.

2018. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 Köszi. Hát nem tudom, hogy egy elrománosodott székely miért osztogat meg ilyeneket röhögőfejjel :/

Gondolom most provokál, mert legutóbb egy magyar oldal bejegyzése alatt kezdett balhézni és szétszedték a magyarok kommentjei. Most biztosan jobban érzi magát...

2018. jún. 4. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Üzenem neki hogy menjen vissza Romániába de Bukarestbe ha ott meg tudják hogy tud magyarul vagy hogy honnan jött alapsan meg verik, de egyébként ne vedd figyelembe, hagyd rá ezt a dolgot, ne kövesd inkább a facen és akkor nem fogod látni a hülyeségeit.
2018. jún. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként miért ő mi? Cigány a románok azok, azt hiszem hogy ük mamám és papám is románból jött szóval akkor én mi vagyok?
2018. jún. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennek a vitának mikor lesz már vége? Kié Erdély, kié volt, kivolt itt előbb stb.
2018. jún. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A szüleivel nem nagyon tartja a kontaktot, és a nagyszülei nevelték fel. Az édesanyjának vannak más gyerekei más apától. Azok magyarul egy szót sem tudnak. Feltehetőleg csak a székely nagyapja miatt tud magyarul. De egyébként érdekes, mert a mamája hiába román cigány, mégis magyarul beszélnek otthon egymás között.


Egyébként ha azt mondjuk rá hogy magyar, akkor felháborodik, hogy őt ne cigányozzuk, ő román. (?)

A magyar állampolgárságot azért nem veszi fel, mert ő nem lesz hazaáruló...

Meg mindig mondogatja, hogy erdély nem lesz sose Magyarországé, mi úgyis csak betelepítenénk cigányokkal, mert Magyarország 40%-a eleve cigány, és ez tény.

Székelyföld közepében nevelkedett fel, én nem tudom hol lett ennyire magyarellenes és románimádó...


Itthon is mindig provokál. Még a román hiradót is direkt bömbölteti, mert tudja hogy zavar minket 😕

Nővérem sose volt jó a párválasztásban.

2018. jún. 5. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Szorongás gyötri, szeretne megfelelni valami elvárásnak, de azok sohasem fogják befogadni, hiszen megérzik, hogy nem közéjük való.


Színészkedj! Fogadd el, hogy ő román, és kérj tőle tanácsot, segítséget valamiben, és a legjobb barátod lesz.

Ezt persze csak mint kívülálló mondom, nem biztos, hogy beválik, nem tudni, hova vezet.

Ha mindig egyenrangúként beszélsz vele, egy idő múlva ő is úgy fog beszélni hozzád - ez viszont tapasztalat.

2020. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!