Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előfordul, hogy az instagramba...

Előfordul, hogy az instagramban magától törlődnek az ismerőseim?

Figyelt kérdés
Néhány embernél már nincs ott a "követem" jelzés. Lehetséges, hogy a rendszer szórakozik? Mert nekem nem voltak a barátaimmal konfliktusaim. Dühömben letöröltem magam.

2018. jún. 23. 10:05
 1/2 anonim válasza:
Nem. Ez a rendszer 99%ban megbízható. Lehet a telefonod (amennyiben arról nézted) nem kérte le az adatokat, vagy hiányosan jelenítette meg azokat. De a legvalószínűbb, hogy simán visszavonták a követésed...
2018. jún. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is vissza szokták vonni de ami ennél is furcsább hogy azoknak a száma is ingadozik akiket én követek pedig nem szoktam variálgatni. Lehet felfüggeszti valaki a profilját
2018. jún. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!