Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Belenéztetek már valaha...

Belenéztetek már valaha Puzsér Sznobjktív című műsorába?

Figyelt kérdés

Ez a fickó úgy vezeti a műsort, mint egy idegbeteg idióta. Eddig se volt a kedvencem (és most nagyon finoman fogalmaztam), de amit ebben a műsorban művel, az egy katasztrófa. Hogy engedik ezt egyáltalán? Egyébként most megy a HírTV-n, érdemes belenézni. :D

Ilyen embert miért engednek képernyőre?



2018. jún. 30. 23:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Nezd meg a neten, hogy milyen volt a budapest tvben. Ott alapozta meg a "tudomanyat" Sosem ertettem mitol vannak tole elajulva, egy egyszeru megelhetesi megmondoember, aki soha nem tett le az asztalra semmit, de okoskodni nagyon tud.
2018. jún. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%

Bezzeg a Bayer


mi a problémád vele ? nem bírod a kritikát?

2018. júl. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Köszi az infót.
2018. júl. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Párszor már belenéztem és nekem tetszett, annak ellenére, hogy sokszor valóban olyan, mint egy idegbeteg. Viszont ezt alighanem, tudatosan csinálja.
2018. júl. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Puzsér a celebvilág Csernusa. Ugyanúgy egy harsány akaratos flegma ember. De vannak jó kritikái és jó meglátásai.

Egyik politikai oldal se igazán kedveli mert mindenkinek beszólt már. Egy tudatos botrányhős. Egy anticeleb.

2018. júl. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Erről lemaradtam, majd megnézem... Általánosságban viszont szerintem szükség van Puzsérra! Az igaz, hogy idegbeteg a stílusa, igaz hogy semmit nem tett le az asztalra és csak kritizálni tud, meg igaz hogy szokott tárgyi tévedéseket mondani (pl. egyszer vitázott Zacher doktorról a fűről, egyszer meg lelkészekkel a keresztyénségről, amik olyan témák amiről ha beszélsz akkor fontos hogy értsél is hozzá, ne csak általános elvek mentén gondolkodjál, ezekben a vitákban nagyon kibújt a szög a zsákból hogy Puzsér nem ért hozzá).

DE az országban a vitakultúra a béka feneke alatt van, Puzsér meg legalább vitázik, és gondolkodik a közéletet érintő dolgokról. Vannak rettentően jó és találó meglátásai is, sőt szerintem több jó meglátása van mint téves.

2018. júl. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Egyféle stílus, ami nagyon eltér a többi műsorvezetőtől, ami csak az övé. Pont mint Havas. Lehet nagyon utálni és nagyon szeretni. Puzsért, ha megnézem, pont ezért nézem meg. Havast, pont ezért nem néztem.Bayernél már a név elég, hogy ne nézzek TV-t sem.
2018. júl. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Először én is úúúútáltam ez miatt, de egyszer "betévedtem" szorító vagy mi a neve a főszerkesztők beszélgetős műsorába, és ott egészen normálisan tud viselkedni, okos dolgokat mond, és ott már kezdett szimpi lenni.


Szerintem a Sznobjektív műsort arra használja, hogy felhívja a figyelmet arra, milyen "szinten" van kishazánkban a kultúra, az ilyen-olyan társadalmi események, szóval valahol az is a jelenlegi állapotok igen hangos kritikája.

2018. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Én rendszeresen nézem. a Stílusa sajátos de amit mond azzal legtöbbször tudok azonosulni. Ne arra figyelj hogy hogyan mondja, hanem hogy mit mond.
2018. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
76%

"Ne arra figyelj hogy hogyan mondja, hanem hogy mit mond."

Na végre valaki! Ezt a mondatot hiányoltam mindenkitől. Kit érdekel hogy hogyan mondja? Az számít hogy mit. Ne a hogyan-ra figyeljetek! A tartalomra! Ő is elmondta már nem egyszer,hogy belőle így jön ki,de senki se arra figyeljen.


"Semmit sem tett le az asztalra"..

Többet tett le az az asztalra mint bárki más!


Igen. Szokott tévedni néha. De általában nagyon okosakat mond. Csak ezeket az okos dolgokat rengetegen nem veszik észre,mert előre helyezik a beszéd módját.

2018. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!