Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mesélnétek ezekről a fesztivál...

Mesélnétek ezekről a fesztiválokról, mint a Sziget, Efott, Balaton Sound?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam, talán majd jövőre. Sokat hallok róluk, de így konkrét élménybeszámolóban még nem volt részem.

2018. júl. 5. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Pia, drog, qrvak, hangos zene. Ennyi tomoren.
2018. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mint az 1. írja. Jó drágán kifordulhatsz emberi mivoltodból, lehetsz állat.
2018. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind ilyen, és nem mindenki ezért megy. Biztos nem mennék ilyen nagyobbakra több napra, csak ha mondjuk konkrétan jönne valami amit máshol úgyse erhetnék el, akkor arra az egy napra. Többnaposra csak kisebbekre mennék, ahol a környék is szép, vagy más is van, mint húszezer nagyszínpad 72millió előadóval.
2018. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
A sziget egy nagyobb területű fesztivál ahol nem csak zene van hanem sokféle szórakozási lehetőség, mindig vannak mindenfélével foglalkozó standok kint, egyszóval egész nap el tudsz ott lenni, jó kis hely. Sok előadót hívnak mindenféle zenei stílusban, sok énekes, lightosabb zenék. Tipikus mainstream mai zenékkel találkozhatsz ott.. Én személy szerint nem kedvelem annyira a szigetet, főleg a zenék miatt, sokkal jobban szeretem az elektronikus zenéket, ezért inkább soundra járok. Viszont a balaton sound az tényleg egy olyan hely, ahova csak akkor menj el ha nagyon szereted a zenét, mivel ott nagyon mást a strandoláson és a bulizáson kívűl nem nagyon lehet csinálni. Idén egész héten lent voltam haverokkal és nagyon jó volt, esetleg annyit javíthatnának, hogy kevesebb techno legyen:D Az árak nyugat-európai színvonalúak, de tűrhető.. Mondjuk mi mindig a kinti kisboltban vettünk piát és berúgva mentünk be, úgyhogy nem költöttünk olyan sokat bent. Nem tudom, hogy lány vagy fiú vagy, de ha lány vagy, arra azért készülj fel, hogy nagy valószínűséggel szét fognak taperolni.. Nagyon sok idióta jár fesztiválozni, úgyhogy mindig legyél résen azért. Efotton nem voltam még, úgyhogy arról nem írok semmit. Összesítve a sound egy nagyon jó zenei fesztivál ahol kb csak elektronikus zene szól, rengeteg house, techno, edm, ha nagyon bulizni akarsz, szerintem oda menj. Ha csak lazán bulizgatni fesztiválozgatni akarsz, szigetre menj, lazábbak az emberek, kevesebb az ijesztő arc, lazább a zene. Viszont bárhova is mész, nehogy sátrazz!!:D
2018. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!