Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik Magyar faluban kimagasl...

Törökhusi kérdése:

Melyik Magyar faluban kimagaslóan sok a cigány?

Figyelt kérdés
nem rasszizmusból csak úgy érdekel

2018. júl. 13. 19:18
1 2
 11/20 anonim válasza:
66%
Tolna megye, mágocson a falu elejében. Múltkor is már a legelső putrinál azt látjuk hogy a kis purdé fecskében rohangál a lopott vasakkal teli udvarban :D 🤮
2018. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
82%

Hosszúpályi


Ne tudd meg mi van ott :D

2018. júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%

Tarnazsadányba egyszer véletlenül bementem, és egy kis utcából ki kellett tolatnom. A szó legszorosabb értelmében halálfélelmem volt. Az egész falu ilyen, én magyart ott nem is láttam. Az alapkoncepció itt az, hogy amelyik falu neve Tarnával kezdődik, az szerintem egy évtizeden belül szó szerint no-go zónává válhat így ránézésre. Bátonyterenye és vidéke (Mátranovák, Mátraterenye, Mátraszentimre) se kutya, de amit Mátraverebélyen láttam, az valami elképesztő volt, Tarnazsadánnyal egy ligában játszik az a falu is.


Hevest és környékét is meg tudom erősíteni, Jászszentandrás kivételével iszonyat putri az egész környék, az említett Kál-Kápolna-Kompolt faluhármas a középkort idézi.


Tiszabő már-már kultikus hírnevet szerzett magának. Előnye, hogy mivel zsákfalu, oda tényleg csak szándékosan lehet bemenni, véletlen behajtani lehetetlen. Megyén belül maradva Jászladányban, Jászapátiban sem nagyon szeretnél szétnézni, de azok még lájtosak a fent írtakhoz mérten.

2018. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%

13-as, én egyszer voltam Mátraverebélyben, de az brutális volt. :D

Kocsival mentünk, az első utca végén lévő kanyarnál 4-5 pitbull meg nem is tudom milyen tenyészkutyák ugráltak rá a kocsira, a dudától nem hogy nem ijedtek meg, de le se xarták. Eközben az árnyékban ülő 15-20 félcsupasz kitetovált Armandó ordította nekünk, hogy "csapassátok el a dögöket", nagy nehezen továbbjutottunk, és emlékszem, hogy volt egy hosszú utca ahol szinte egyik házon sem volt tető, némelyiknek az egyik vagy több fala is hiányzott, de ugyanúgy éltek benne emberek, mintha minden rendben lenne. Az utca végén meg egy 11-12 éves cigánykislány úgy kisminkelve mint valami pr0sti haspólóban meg leopárdmintás pitsaszoknyában álldogált cigivel a szájában, elég durva volt. :D

2018. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
nem akarom kétségbe vonni de google street view-n semmi rosszat nem látni Verebélyen
2018. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
81%
Most gyorsan végigfutottam a legtöbb utcát, és valóban nem tűnik vészesnek sokuk. A 21-estől északra eső rész az, amit én láttam, abból kiindulva még ha nem is full gettó a falu többi része, akkor se laknék ott.
2018. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
81%
borsod megye: Arló, Járdánháza, Ózd-Somsály és sorolhatnám reggelig
2019. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hencida, Pocsaj.


Hajdú-bihar megyei vagyok..

2022. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#2 „Heves minden”. Azért kösz, de Detken nincs is cigány már nem azért! És ezt onnan tudom, hogy ott lakok mielőtt még leszólnál! Tudom, hogy van sok olyan falu, de nem az összes ezért nem kell egyből mondani, hogy az összes!

Amúgy Halmajugra! Tele van cigányokkal!

2023. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szentpéterúr
2023. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!