Mi lehet a film címe?

Figyelt kérdés
Kb. 1 eve lattam egy filmet ami egy virusrol szolt amely ver utjan terjedt es a fertozottek ugynevezett "kiverzesben" haltak meg (mint az ebola, csak sokkal durvabban abrazolva). A foszereplo egy fiatal rendor es egy fiatal anyuka volt a kisfiaval es ha jol emlekszem egy korhazban ragadtak a karanten miatt, ugyanis a no egy tanarno ha jol emlekszem es valamilyen latogatasra mentek egy korhazba. Lehet hogy nem is egy film, lehet sorozat volt, nem igazan emlekszem. A vegen nem lovom le, hatha felkeltette valakinek az erdeklodeset :D

2018. júl. 29. 23:03
 1/1 anonim válasza:
Én egyből a Kiéhezettekre gondoltam de még felmerült a Z világháború is, lehet egyik se az de szerettem volna segíteni hátha sikerül :)
2018. aug. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!