Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Adnátok tippeket hogy mivel...

Adnátok tippeket hogy mivel kényeztessem el a férjem ha haza jön hosszú idő után?

Figyelt kérdés

14 hetes voltam mikor kiment dolgozni külföédre.30 hetes leszek mikor jön.2 kétig lesz itthon.tudnátok valamiket tanácsolni hova vigyem mit csináljunk hogy felejthetelen legyen :D

babának megyünk vásárolni az egyszer biztos mert azzal direkt megvártam ...a babakocsin kivül semmi nincs meg.valami olyan dolog kéne ami nem tul költséges mart mindent meg kell venni a babának mert semmit nem kapunk és minddent meg akarunk adni neki.

valami jo kis romantikus dolgokat mondanátok nekem?:D


2010. jún. 19. 20:51
 1/3 anonim válasza:
Hát, férfiaggyal próbálok gondolkodni: szerintem a romantikus kényeztetésbe max a masszás és a rengeteg minden fajta szex fér bele, ha ennyi ideje nem találkoztatok :D:D meglepődnék, ha ő lenne az az egy, aki pont szinházba szeretett volna menni pl.... Szóval szexi fehérnemű, finom vacsora, bor, illóolaj, masszázsolaj :)
2010. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D köszi...tervben voltak hasonlo dolgok is :D inkább napközbeni program amivel jobban meg vagyok löve:D de talán majd jön magátol az is :D unatkozni nem fogunk :D
2010. jún. 19. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Piknik egy mezőn, naplemente a Balaton-parton, sétahajózás, wellness-hétvége.
2010. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!