Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Alsó- vagy Felső-Ausztriai-e...

Alsó- vagy Felső-Ausztriai-e az illető, aki ezt nyilatkozza?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést tették fel neki: Alsó- vagy Felső-Ausztriai, esetleg Salzburgi (tartomány) vagy? Válasza: Fogalmam sincs (nevet). Linzben születtem, de Alsó-Ausztriában, St Valentinben nőttem fel. Ott jártam iskolába is. De őszintén szólva, nem igazán ismerem Alsó-Ausztriát, mert a Felső-Ausztriai bajnokságban szerepeltünk, mindig is oda tartoztunk. Jobban ismerem Felső-Ausztriát. Úgy érzem, hogy félig alsó, félig felső Ausztriai vagyok. Azonban salzburginak nem érzem magam
2018. aug. 2. 21:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Ezt tavaly mondta, idén meg ezt: Nem vagyok Felső-Ausztriai. És akkor megint elkezdte mondani ezt a bajnokságot h ott szerepeltek. Kicsit zavaros, nem?
2018. aug. 2. 22:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Az, de végül is nem hótt mindegy, melyik tájegységhez épp milyen közel érzi magát? Én is Magyarország több városához is kötődöm, már 5 állandó és több ideiglenes lakhelyem is volt...
2018. aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!