Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szoktatok pénzt adni alapítván...

Szoktatok pénzt adni alapítvány, állat csoportnak ehhez hasonlóknak? Miért adtok nekik? Hiszen te dolgozol meg a pénzedért, és elfogy a pénzed, ha adsz a pénzedből nekik, nem?

Figyelt kérdés

2018. aug. 5. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Igen, két állatvédő szervezetnek rendszeresen. És nem, attól a havi 10 ezertől nem fog elfogyni a pénzem, bár ennél többet sajnos nem tudok havonta nélkülözni.


És miért adok? Mert tisztelem a munkájukat, az állatvédelembe fektetett energiájukat.

2018. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Állatmenhelynek szoktam adni. Én dolgozok meg érte igen, és épp ezért arra költöm ami nekem boldogságot okoz. Most ha az okoz boldogságot hogy egy árva kutya jóllakhat, akkor arra költök és ennyi. Más meg megint arra költ amire akar.
2018. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyébként úgy is lehet alapítványoknak pénzt adni, hogy az adód 1%-át felajánlod bevalláskor, így ez neked, nem kerül egy filléredbe sem.

Ezen felül is szoktak adakozni az emberek, ha megtehetik.

Próbáld ki egyszer, jó érzés másokon segíteni!

2022. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!