Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gáz hogy Bal kezes és Bal...

Gáz hogy Bal kezes és Bal lábas vagyok?

Figyelt kérdés
Illetve nehéz így párt találni valakinek?

2018. aug. 8. 18:16
 1/9 anonim válasza:
100%

Miért lenne gáz?


Párt találni? Nem hiszem, hogy bárkit is befolyásolna az, hogy milyen kezes vagy. Sőt, a kutyát nem érdekli, hogy milyen kezes vagy. Ezt nem bunkóságból írom, csak nem értem a problémád. :)

2018. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1# hatalmas köszönőt hogy írtál. Azért gondoltam mert mindig amikor elmentem valahova akkor az emberek furcsán néztek rám a bal kéz miatt.. És pár évek óta érdekel a kérdés, de most volt vettem a bátorságot megkérdezni. Órási köszönet!
2018. aug. 8. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha kétbalkezes és kétballábas lennél, az gáz lenne.
2018. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen, még amikor a nagymamám gyerekkorában volt szokás, hogy a balkezességet problémának tekintik, például a gyerekeket átszoktatták az iskolában a jobb kézzel írásra. Szerencsére ma már nincs ilyen, mert rájöttek, hogy hülyeség. Párkapcsolatban meg főleg miért lenne ez fontos, nem értem.

Az emberek többsége jobbkezes, így néhányan esetleg rácsodálkoznak, hogy jé, te ballal írsz vagy eszel vagy ilyesmi, de ez sztem szimpla kíváncsiság. kábé fél percig érdekes, aztán megszokják :)

2018. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Viszont az, hogy nem tudsz normálisan az anyanyelveden, az elég nagy probléma.

Én foglalkoznék ezzel!

2018. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fú nagyon gáz. Undorító. Az utcán ha velem jön egy balkezes, köpök egyet. Ja nem.
2018. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok, semmit se számít. Néha rácsodálkoznak, hogy azzal írok, ennyi.
2018. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Vagy azt hitted, hogy összefüggés van a balkezes és balfék között ?
2018. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább az a gáz, hogy a balt nagybetűvel írod. Miért ?
2018. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!