Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik nektek az...

Melyik név tetszik nektek az alabbiak közül?

Figyelt kérdés

Lilly

Camilla

Emily

Hailey


A szempontom a lágy hangzás volt.



2018. aug. 13. 14:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Emily és Hailey. Számomra ezek lágy hangzásúak és tetszenek is.

A Camilla inkább durva.

A Lilly kislányos.

Nem tudom, kinek kéne. Baba lesz? Vagy valamilyen szereplőnek keresel nevet?

2018. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Szegény gyerek, előre sajnálom.
2018. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

nem értem miért fáj pár embernek, ha valaki külföldi nevet ad a (nagy valószínűséggel) külföldi gyerekének. főleg ha az apa is külföldi. miért hangzana jobban a Hajnalka Jones, mint a Hailey Jones? úgyanúgy, ahogy a Kovács Charlotte sem valami szép, a külföldi család + magyar keresztnév se passzol minden esetben.

amúgy a kérdező egy szóval se mondta, hogy születendő gyermekének keresne nevet.

2018. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem mondta, de ettől most mit kell belekötni abba, hogy a kismilliónyi hasonló kérdést látva erre merészeltem gondolni? Nem támadtam le és ha nem tűnt volna fel, külön rákérdeztem még arra is, hogy külföldinek lesz-e. Ja igen, meg bátorkodtam leírni azt is, hogy ha magyar gyereknek akarják, akkor nem fog menni ilyen formában. A szimpla véleményemet is leírtam normális hangnemben a nevekről.

Megáll az eszem, hogy már az is baj, ha valaki segíteni akar...

2018. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14 nem rád gondoltam, hanem #12re. amúgy mindenki tudja, hogy a kérdésben szereplő neveket úgy, ahogy vannak, nem lehet Mo-n adni
2018. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Ezek közül a legjobban a Hailey. :)
2018. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#15, erre ne vegyél mérget elnézegetve a rengeteg kérdést, ahol felháborodás van, ha valaki ezt közli. És nem külföldiekről van szó, magyarokról, akik erősködnek, hogy márpedig Jessicát és Jennifert akarnak.
2018. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A Camilla meg a Hailey nagyon szépek , Emily se rossz, Lilyt nem adnám, mert nekem túl kislányos; de a Camilla meg a Hailey nagyon tetszenek, és picivel szebbek az Emily nél is.
2018. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#17 ezt nem mondod komolyan... hihetetlen menyire hülye emberek vannak. már vagy 10-15 éve (lehet több is) csak fonetikusan leírva lehet minden nevet anyakönyveztetni. azért az a min 10 év elég sok idő, hogy tudomásul vegyük ezt a tényt :D bocsi hogy leszóltalak, komolyan fogalmam sem volt, hogy van, aki ezt nem tudja
2018. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hailey
2018. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!