Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Franciaországban él még...

Franciaországban él még egyáltalán olyan francia aki fehér bőrű?

Figyelt kérdés

Igen, hülye kérdés, tudom. De annyira tetszik Franciaország, hogy gondolkozom, hogy kiköltöznék. A francia nyelvet tökéletesen beszélem, és az ország is tetszik, ezért gondolkozom a költözésen. Viszont ha kiköltöznék akkor ott szeretnék családot is, viszont nem egy fekete emberrel akarnék összeálni.

Lehetőségem lenne rá, hogy kiköltözzek, szerintetek? Van még fehér bőrű ember aki francia?


2018. aug. 16. 18:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kérdező. És még mindig nem válaszoltál, hogy melyik városban élsz, és hogy érzed magad. :D
2020. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem válaszoltam, mert ilyen indiszkrét kérdést nem szoktak feltenni.

Legyen elég annyi, hogy nagyon szép helyen élek, ahol kevés az olyan "idegen" akikről te olyan lekezelően beszélsz, és azok is már régesrég franciák. Semmi baj nincs velük.

És köszönöm, a lehető legjobban érzem magam hosszú évek óta, mióta idehozott a szerencsém.

2020. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!