Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az alsó lakás össze vizezése...

Az alsó lakás össze vizezése rossz, a felső levegőjének beszennyezése a füstözés az rendben van?

Figyelt kérdés
A víz lefelé folyik, ezzel a felső lakó akinél csőtörés vagy kis épp figyelmetlenség miatt eláztatja az alatta lévő lakást, tehát kárt okoz az alsó lakó tárgyaiban (tehát károkozó), ha viszont az alsó lakó az erkélyén állva, vagy az ablakán kihajolva dohányzik az befüstöli a fölötte lakó, lakók tiszta levegőjét az nem számít!
2018. aug. 24. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dohányzom, és ez kicsit engem is zavar.

De a dolog megítélésében mégis van annyi különbség, hogy aki vízzel leáztat az komoly anyagi kárt okoz, míg a füst max. kellemetlen. Ezen kívül a víz ellen nem tudsz védekezni, viszont a füst ellen igen. Társasházban együtt kell tudni élni, az erkélyen dohányzás szerintem simán belefér abba, ami olyan kis mértékben zavaró, hogy még tolerálni kell.

Én ha választhatnék, inkább a felső szomszéd gyerekeitől és a velük járó állandó zajoktól szabadulnék meg, vagy örömmel elcserélném egy kis füstre, ami ellen egy nagyon egyszerű módszerrel tudok védekezni: arra a 3 percre becsukom az ablakot.

2018. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!