Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 7 mm eső az sok túrázás...

7 mm eső az sok túrázás szempontjából?

Figyelt kérdés

Ma éjfélig tehetem meg, hogy lemondom a szállást. Ahogy elnézem Észak-Kelet Magyarországon vasárnap, hétfőn is zivatar, zápor lesz. És nem tudom, hogy belevágjak-e.

Köszi előre is!


2018. aug. 30. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
7 mm: bőrig ázás kategória, ha elkap.
2018. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És 3 mm?
2018. aug. 30. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

és te hiszel négynapos előrejelzésben, hogy pont 7mm lesz??

a holnapi időjárást nem tudják megmondani.

2018. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Az e pillanatban érvényes előrejelzés szerint arrafelé vasárnapig többnyire tiszta vagy enyhén felhős idő lesz, hétfőn felhősebb, kedden délelőtt lehet némi eső (mivel meleg lesz, nem kell törődni vele). Utána a következő hét végéig felhőátvonulások, és tiszta idő váltogatja egymást, előbb 30 fok körüli, később 26 körüli hőmérséklettel. Ideális idő.

Most menj, jobb az idén legfeljebb véletlenül fordulhat elő. Ha félős vagy, vigyél egy vékony esőkabátot, ballasztnak jó lesz.

2018. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Az elég masszív eső.


Persze kérdés, meddig tart, elkap-e egyáltalán. Én simán túrázok esőben is, persze célszerű olyankor a hegyeket, meredek ösvényeket kerülni. Ráadásul a fák sok esőt felfognak, nagyobb erdőben szinte el se ázik az ember.


Másik, hogy én akárhányszor itthon maradtam mert esőt mondtak, annyiszor nem volt semmi...

2018. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!