Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gáz lenne ha lemondanám a...

Gáz lenne ha lemondanám a szalagavató táncot?

Figyelt kérdés
Egy 12.es srác megkért hogy táncoljak vele a szalagavatón(én 10.es vagyok, de előtte egy barátom mondta aki teljesen máshogy mondta el, hogy milyen a srác. És igaz, hogy igent mondtam, de már nagyon megbántam:/ ( csak tegnap szólt) nagyon rosszul esne neki ha lemondanám?

2018. szept. 14. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha még sok idő van a táncpróbák kezdetéig akkor nem szép dolog ugyan, de nem annyira gáz.
2018. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keríts neki párt magad helyett. Ha ez megvan, közöld vele udvariasan a helyzetet. Én is így tettem, nem volt belőle semmilyen sértődés, a lány még örült is, mert már teljesen kétségbe volt esve, hogy nem lesz partnere.

Viszont ha nincs helyetted más és úgy lépsz vissza, az szerintem kicsit bunkó dolog, nem egyszerű párt találni, pláne ha nem egyenlő a nemek aránya a suliban.

2018. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!