Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy bekövetek...

Anna978 kérdése:

Miért van az, hogy bekövetek valakit instagramon, elfogadja a követési kérésemet, de visszakövetni már nem követ vissza?

Figyelt kérdés
Jó értem nem kíváncsi a képeimre oké. De ha én nem vagyok kíváncsi valakire el se fogadom eleve a kérését.Ez szerintem így nagyon udvariatlan.

2018. szept. 26. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Te akarod követni, vagyis kiváncsi vagy a képeire. Őt nem érdeklik a képeid? Hol itt az udvariatlanság?


Mondjuk ha beköveted Bruce Willis-t (vigyázz: egy csak egy példa), akkor bunkóság a részéről ha nem követ vissza?

2018. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Már miért lenne udvariatlan? Az én szememben semmi köze annak, hogy kinek engedem meg, hogy lássa amiket feltöltök meg annak, hogy kinek a feltöltései érdekelnek.

Ez kicsit olyan mintha az énekesnőnek udvariasságból végig kellene hallgatnia a közönségben mindenkit aki őt is meghallgatta.

2018. szept. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Hat ok, hogy téged zavar. De ez nem facebook meg ilyesmi, hogy ismerősök legyetek.

Ugy gondolja, hogy ha te kiváncsi vagy a kepeire megadja az esélyt, hogy nézegesd. De ettől nem feltétlenül kivancsi a te tevékenységedre. Mondjuk attól is függ, hogy ki az, akit bekövettél.

2018. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kerdezo, en is csak azt tudom mondani, amit az elottem irok. Tegyuk fel, bedobsz par jo kepet, videot, es ettol megugrik a kovetoid szama, csak peldakent mondjuk 15-rol 15000-re. Akkor te is vissza fogod jelolni mind a 14985 uj kovetodet kovetesre?
2018. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó én értem. De azért zavart mert olyan két éve bejelolt ismerősnek Facebookon. Visszajeloltem holott csak látásból ismerem. Így aztán amikor lett instam azt gondoltam nyilván máshogy fog reagálni hiszen anno valamiért az ismerősöm akart lenni.
2018. szept. 27. 00:49
 6/6 anonim válasza:

facebookon nem néz ki rosszul ha több embert ismersz, instán engedélyezi hogy követhesd mert a sok követő neki szintén jó, de visszakövetni nem biztos hogy fog hiszen nem menő ha sok követőd van de sokat is követsz

vagy lehet hogy csak sorba az összes kérését engedélyezte, de nem nézte meg kik azok

2020. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!