Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fegyveres (replika fegyver)...

Fegyveres (replika fegyver) -es képet lehet feltenni közösségi oldalra? Büntetnek azért?

Figyelt kérdés
2018. okt. 4. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amiket lehet, de nem ajánlott. Szabad sajtó van pl az országban, csak ha egy nem megfelelő tulajdonú lapban hoz le az ember kormányt kritizáló cikket, kirúgják a szerkesztőséget és bevonják a lapot. De szabad véleménynyilvánítás van...

Azt teszel fel a netre, amit akarsz, de ha egyszer felkerül, mint azt tudjuk, teljesen eltávolítani abszolút semmi esélyed nincs - amivel persze az éléetüket közösségi oldalakon élő emberek általábn nem foglalkoznak.

Viszont van a dolognak egy hátulütője: bármit is pályázol meg később - legyen szó akár egy albérletről vagy állásról -, az első dolga a hr-nek (vagy éppen a lakóknak, tulajnak) az lesz, hogy a profilod leellenőrzik (mi is így csináljuk, mikor új lakótársat keresünk).

Ha hozzám jelentkezne munkáért egy ember, akinek ilyen képekel van tele a profilja, eszembe sem jutna felvenni. Ha a kiadó szobára jelentkezne ember, akinek ilyen képekkel van tele a profilja, már az első üzenetváltáskor közölném, hogy elkelt a szoba.

De ha ettől menőnek érzed magad, nyugodtan töltsd fel.

2018. okt. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem nincs tele csak egy kérdés volt.
2018. okt. 5. 11:02
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

miert lenne erre,tiltas? Mit sertesz vele?

hiszen a keprol nem lehet eldonteni valodi e, tulajdonod e hasznalod e

vagyis tilos lenne jelmezes kepeket is feltenni?

2018. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom, én csak a kérdést tettem fel.
2018. okt. 5. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!