Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Régiség (? ) Mennyit érhet?

Régiség (? ) Mennyit érhet?

Figyelt kérdés

Találam egy boxert (kézre húzható) ,látszik rajta ,hogy nem mai darab.

A mostani boxerek szepen vekonyak,konnyuek, szep egyenletes feluletuek ,altalaban ezust szinuek.

Ez nem. Ezen latszik,hogy ontve van,vastag,nehez és van benne egy horogkereszt.


Ha tenyleg regi mennyit erhet es hol lehetne ertekesiteni?


2018. okt. 14. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Én régiség boltban próbálnám eladni. Ha horogkereszt van benne, inkább visszatenném a padlásra. Szerintem még nem igazán ritka.
2018. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2-3 ezer Ft-ért szoktak elkelni, ha a horogkereszt gyárilag van benne, akkor ennek a 2-3-szorosa is lehet. Vaterán meghirdetheted, de más céges online vállalkozáson online licitálás is lehetséges (darabanth.hu).
2018. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazabol szuksegem nincs ra,egy regi boxeren nagyon neznivalo sincs ,disznek sem jo.

Nagyjabol mennyit adhatnak erte?

Bajom nem lesz abbol ,ha beviszem? A boltosnak nem kotelessege rendort hivni ha ilyet visznek be hozza?

2018. okt. 14. 12:55
 4/9 A kérdező kommentje:
2018. okt. 14. 12:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy náci boxer. Áruld már el kinek a hagyatékát próbálod már itt hetek óta felmérni? pénzileg?


Ez egyébként kuka, amiről feltetted a képet, már ha jót akarsz magadnak.

2018. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gondolom szólók neked, hogy képbe legyél, és ne érjen váratlanul:


Minden egyes darab, és annak pénze ami más jogos öröksége, amit eltulajdonítasz, még ha az örökös nem is tud róla (minden darabja) rád átkot hoz.

2018. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 - hetek ota?? Gyk-ra is 3-4 napja vagyok regisztralva.

#6 - Ok😅 nem felek az atkoktol ,de mivel itthon talaltam nemhinnem ,hogy barmilyen orokosnek gondot okoznek ezzel :)

2018. okt. 14. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Különben azt gyanítom, nagyjából értéktelen: igénytelen kialakítású, láthatólag pocsék minőségű alapanyagból készült, gyakorlatilag biztosan az előző század második feléből való (vagy én becsülöm túl nagyon a világháborús német hadiipart és a nácik szimbólumtiszteletét-szimbólumfetisizmusát, vagy ez nem világháborús német gyártmány – nézd meg azt a horogkeresztet) kacat.
2018. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 - Valamekkora erteke biztos van,ez nem a kerdes. A kerdes az ,hogy mennyi.

Ezek a mai olcso "divat"boxerek is 2-3000nel kezdodnek ,pedig azok tenyleg vackok. Ennek sulya van, nem torik szet (lattam mar boxert szettorni) ,tehat ha nem nezzuk ,hogy horogkereszt van rajta meg valoszinu ,hogy nehanytiz eves akkor is kell ernie valamennyit...

2018. okt. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!