Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz Magyarországról,...

Mit gondolsz Magyarországról, a magyar emberekről?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 12:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
45%
Csupa rosszat!
2010. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
57%
Szégyenlem, hogy magyar vagyok. Legszívesebben elhúznék innen, egy semmi lett ez az ország, ezt még a hülye is látja. Meg mi az,hogy gazdasági válságban egyre feljebb viszik az árakat? Elmész 1000 forinttal boltba és jóformán kiröhögnek! Annó ez közel sem volt így... Meg a benzin is 450 ft, hát hol vannak válságba ilyen árak máshol? Meg szétlehet nézni,hogy hány ember került utcára mert a pénzt elvették tőlük, de a banknak amit fizetni kellett az meg csak nőtt! Szégyen, le se kéne köpdösni. Meg már jóformán nincs olyan,hogy Magyarország: szétlehet nézni, minden második utcasarkon romák, cigányok, törökök, németek, angolok, kínaiak, stb.
2010. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
68%

Nem összetartó, kulturálatlan, munkakerülő, önző.

A fiatalok többsége szemtelen, csúnyán beszél és csak lézeng a világban (tisztelet a kivételnek!).


Az ország szép (egyelőre), csak piszkos, ami szintén az Magyar emberek vétke.

2010. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
58%
Mindenki a nagy Magyarságról beszél, de ennek semmi látsza nincs. Az ország eladva és lefosztva. És ezt mindet mi értük el a NAGY magyarok.
2010. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%

Amióta külföldön élek van összehasonlítási alapom..

A magyar emberek többségének a rossz tulajdonságai(tisztelet a kivételnek)

- irigy

- rosszindulatú

- mindenbe beleüti az orrát

- pesszimisták

- képesek a saját honfitársukat becsapni

A jó tulajdonságai:

- Értelmesek

- tanultabbak

- ..... gondolkodom,hogy milyen jó tulajdonság van még,de nem igazán jut eszembe amivel különbek lennék a külföldiekkel szemben..Írni akartam,hogy adnak a tisztaságra,hogy igényesek,de ezt sem mondhatom,hogy majdnem minden magyarra igaz..Írni akartam,hogy család centrikusak,de ez már nem igaz...Vagy írni akartam,hogy hazaszeretők,de ez sem igaz már...Szóval ha valaki tud jó tulajdonságokat az jó lenne...

2010. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
31%
Hiába beszélem ezt a nyelvet,nem tudnám magamat sosem magyarnak tekinteni. 16/F/USA
2010. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
73%

Mindenki téved, aki azt hiszi, hogy a magyarok rossz tulajdonságait maguknak köszönhetik.


Minden a II. világháború, és trianon után kezdődött, amikor a szemét tetves kommunisták elfoglalták az országot, és minden magyar emberbe a pesszimizmust, a félelmet, az önzőséget ültették bele. Hogy félnie kell, hogy elveszti a munkáját, hogy nem tud másnap enni adni a családjának, hogy csak magára számíthat, hogy csak az az övé amit ellop, összeharácsol.


Köszönjük meg a 60 év kommunizmusnak, aminek az áldásos hatása még ma is aktívan él az emberekben, és öröklődik tovább generációról generációra. Majd köszönjük meg az elmúlt 20 év ámokfutásának, és a zsidó bankárok általi nyomorba döntésnek is.


2014-ben pedig szavazzatok a Jobbikra!

2010. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
49%
A magyarok irigyek,kárörvendők,rosszindulatúak és pesszimisták.
2010. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%

én úgy látom, neveltetés kérdésem ki hogy tekint a honfitársaira. nekem nincs ennyi negatív tapasztalatom, nem a nemzeti hovatartozásod fogja meghatározni, h milyen ember vagy... ti, akik ilyen fitymálóan írtok a magyarokról, magatokról mit mondanátok? csak úgy ömlik belőletek a rosszindulat. nézzetek már tükörbe. szánalmas.

mellesleg nincs a világon olyan ország, ahol...

a politikusok ne lopnának,

ne lenne bűnözés,

válság idején ne lennének megszorítások,

stb... lehetne még folytatni a sort.

2010. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy valóban rosszindulatúak, irígyek, pesszimisták...

De vajon miért?????

2010. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!