Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Robinson Crusoe hány fejezet...

A Robinson Crusoe hány fejezetből áll?

Figyelt kérdés
Olvasónaplót kell csináljak belőle, és az egyik kérdésnél meg kell mondani, hogy az isteni beavatkozással kapcsolatos idézet amit kiemelek, melyik fejezetből van, viszont én szerintem egy olyan könyvet vettem ki amiben nincsenek fejezetek. Meg naggyából semmilyen tagolás, csak egy naplórész. Vagy maga a regény csak úgymond két fejezetből állna, vagy csak ez a könyv ilyen? (Eu diákkönyvtáras) Szóval aki olvasta, más könyveknél sincs fejezetre tagolás?

2018. okt. 21. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Itt sincs:

[link]

Nekem viszont két különböző kötet is megvan, és azokban vannak fejezetek: 18 mindegyikben, de nem teljesen ugyanazokkal a fejezetcímekkel, mert két különböző fordítás...

2018. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Most látom, hogy csak egy fejezet van, amelyiknek nem pont ugyanaz a címe, úgyhogy akkor bemásolom, így már biztos sikerül beazonosítanod:

1. Elindulásom

2. Rabszolgaság és menekülés

3. Hajótörés a lakatlan szigeten

4. Első hetek a szigeten

5. Házépítés - A napló

6. Betegen és gondok között

7. Mezőgazdasági tapasztalatok

8. Felfedezések

9. Csónakkészítés

10. Kecsketenyésztés

11. Emberi nyomok a homokban

12. Barlangmenhely

13. Egy spanyol hajó roncsai

14. Megvalósult álom

15. Péntek beszélni tanul (a másik könyvben: Péntek tanítása)

16. A foglyok megmentése

17. Zendülők

18. A hajó visszaszerzése - Hazatérés

2018. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!