Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az idézetr...

Mit gondoltok erről az idézetről? Mit gondolsz igaz vagy nem?

Figyelt kérdés

"Amelyik barátság megszűnik az valójában nem is létezett."


Előfordult veletek már ilyen,hogy csalódtatok a legjobb barátnőtökben/barátotokban ?

És ha igen mi okból történt ,mit éreztél akkor?


18.L


2010. jún. 24. 17:56
 1/8 anonim válasza:
100%
egyet értek,a többi nem publikus:)de egyértelmü nagy csalódás,viszont ha jól belegondol az ember,jobb nélküle...
2010. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen csalódtam benne durván
2010. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaz. Előfordult velem is, de az élet igazolta, hogy a mondás igaz. Addig voltam jó barátnő, míg segíteni tudtam, főleg anyagilag a szorult helyzetén, mihelyt összejött egy pénzes pasival, el lettem felejtve. Fiatalabb vagyok nála, tény, hogy nagyon sok mindent tanultam tőle, de a jó pap is holtig tanul. Soha nem kaptam annyit tőle, mint amennyit adtam. Később hallottam olyan dolgairól, amiket álmomban nem feltételeztem volna róla. Most már tudom, hogy jobb, hogy vége lett a barátságnak, mert még nem vettek egy kalap alá vele, és engem is lejáratott volna. Ami fájt, hogy hosszú éveken át képmutatóan viselkedett, és én őszinte barátnőnek hittem, közben végig kettős életet élt. És ez nem BARÁTSÁG!!!
2010. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

én nem értek 1et az idézettel...

rettenetesen csalódtam a legjobb barátnőmben, átb*szott, nincs jobb szó rá...többször is. most a legnagyobb ellenségem. gyűlölöm, de mégis hiányzik. annyira hogy már 2 éve vége de azóta sem pótolta senki. a másik felem volt és elvesztettem. de amíg tartott gyönyörű volt. sosem volt ahhoz fogható barátságom.

hiába lett vége, akkor is létezett egykor és beleégett a szívembe, kitörölhetetlen.

hiányzol </3

2010. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, éppen ebben vagyok és nagyon is igaz. Igaz barátnak hittem valakit 6 éven keresztül, olyan jóban-rosszban együtt voltunk, egy hullámhosszon. Aztán új kapcsolata lett én pedig le vagyok sza*va. Persze eltávolodtunk, mert én babát várok, de ezt akkor sem így kellett volna, de már mindegy.

És veled ?

2010. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

100%-ig igaz.

Ezek szerint nekem egy barátom sem volt,mert mind megszűnt.

Én mindig mindent megtettem a barátságért,de én mindig vagy át lettem b@szva vagy csak úgy el lettem felejtve.

jelenleg mind a kettő helyzetben benne vagyok,mert az egyik "barátom"jól átb@aszott a barátnőm pedig lesz@arja a fejemet,mióta pasija van,akivel ráadásul én hozam össze.

Kevés igazi barát van,uh akinek van az becsülje meg,habár mindezek tekintetében soha sem tudni előre,hogy ki az igazi barát és ki az,aki csak kihasználásból van az ember mellett!:'(

Üdv!

2010. jún. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Több nagyon jó barátom is volt, akikkel egyszercsak elváltak útjaink(pl költözés), más életet kezdtünk élni, mindketten megváltoztunk. Utána már nem ugyanaz... tudnám részletezni. Tehát nem azt mondom hogy hamis az idézet, mert lehet sok esetre érvényes pl összevesznek valamin és utána nem szólnak egymáshoz, stb, de nem törvényszerűen igaz, vannak kivételek.
2010. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! jöhetnek még persze.

Én is csalódtam egyben úgy igazán.A ''legszebb'' ebbe az egészbe az, hogy máig sem tudom igazán miért vesztünk össze...Ő szakította meg velem a kapcsolatot. És mikor próbáltam kérdezni tőle levélben ,vagy sms-ben nem válaszolt rá. Sosem bántam vele rosszúl épp ezért nem értem miért lett vége a barátságunknak pedig nagyon szép volt és szinte mi is mindent megbeszéltünk.Legjobb barátnők voltunk hosszú évekig...Most hogy így vége lett azóta sem tudom elfelejteni és néha én is úgy érzem,hogy egy kiszakítottak belőlem egy darabot...

Gondolkodni persze elgondolkodtam ,hogy mi lehetett a baj, de nem találtam rá választ.:/ De ez van. El kell fogadni.

2010. jún. 24. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!