Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Angliában élek a szlovák...

Angliában élek a szlovák barátommal. Azon gondolkozunk, hogy Szlovákiába költöznénk. Trencsénbe lakott elôtte ott él a kisfia is. Szerintetek be tudnék illeszkedni?

Figyelt kérdés
Azon a területen nem hiszem, hogy vannak magyarok és nem tudom mennyire utálnának ott az emberek csak azért, mert magyar vagyok?Szlovák nyelvnek nekiálltam, de nem mondom, hogy egyszerû. Gondolom így munkát is nehéz találni. Van esetleg valaki aki hasonló cipôben jár/járt? Eléggé elvagyok keseredve.Köszi elôre is a válaszokat!

#szlovák #Szlovákia #Magyar szlovak kapcsolat
2018. okt. 27. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
munkát nem igazán fogsz tudni találni... A prolibb réteg az beléd fog kötni (amúgy nem élnek magyarok), szlovák nyelvismeret nélkül úgy, hogy gyakorlatilag ott nincs magyar kisebbség nem igazán lehet... Szlovákia déli részét ajánlom...
2018. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!