Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Küldenétek nekem izgalas,...

Küldenétek nekem izgalas, romantikus könyv címeket?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha a címek mellé küldenétek egy linket is ahol el tudnám olvasni. Köszi:)
2010. jún. 25. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia !

Én az utóbbi időben két könyvet olvastam, amik nagyon nagyon tetszettek. Sajnos jellegzetes tulajdonságom, hogy ha az első fejezet nem varázsol el egy könyvben, akkor félreteszem. Kb egy éve egy rongyos, szakadt pink könyv került a kezembe, egy könyvtár selejtezte ki, én pedig lecsaptam rá. Eleinte nem gondoltam komolyan hogy elolvasom, de belekezdtem és alig bírtam letenni. Én nagyon szeretem a háborús szerelmes történeteket, és a Randevú Rómában című könyv pont ilyen. Olykor ugyan kicsit unalmas volt, de amúgy végig nagyon élveztem! Lényegében bemutatja, hogyan is éltek a II. világháború alatt az emberek, a katonák hogyan alázták meg a nőket, stb, emellett még is végig jelen van a szerelem, és a megértés. Link:

[link]


A másik a jól ismert Utóirat: Szeretlek! című film könyvbéli változata. Előbb láttam filmen, utána döntöttem el, hogy szeretném könyvben is elolvasni. Kb 500 oldal, és 3 nap alatt kiolvastam, nagyon tetszett, bár a végét azért szívesen átírnám! :)

[link]

2010. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Persze!


Örök kedvenc:

Paige Toon: Daisy nyomában

[link]


Kelly Oram: Cinder és Ella

[link]


Jessica Park: Szeretni bolondulásig-Jessica Park: Celeste bolondulásig

[link]


Jojo Moyes: Mielőtt megismertelek

[link]



Kody Kemplinger: The DUFF - A pótkerék

[link]


Penelope Douglas: Fall Away (1.)

[link]

2016. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!