Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell, minden rádióállomá...

Miért kell, minden rádióállomáson reggel 10:00- ig, röhögcsélős beszélgetős műsort sugározni? Nem lehet esetleg csak egy, ahol zene van?

Figyelt kérdés

Szóval nem értem! Engem annyira idegesít, a sok hülyeség amit összehordanak, a marhaságok amin vihorásznak- röhögcsélnek.

Nem lehetne esetleg csak egy legalább, ahol zenét "közvetítenek"?

Nem akarom el hinni, hogy a rádió hallgatók 100% erre kíváncsi és nem örülne inkább zenének! Ha csak a hallgatók 20% zenét szeretne hallgatni, mennyit profitálhatna az az egy rádió adó, amely nem tar reggelente duma partit.

Ti hogy vagytok ezzel?



2018. nov. 26. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Engem nem zavar. Főleg autóban, a csak zene túl monoton.

Egyébként meg van a rádióknak zene-szöveg arány kötelezettsége. Nyilván a kereskedelmi rádióknál ez más. De a többinél, akár az adásidő 50%-ának szövegnek kell lennie. Kereskedelmi rádióknál meg, ha nem lenne rá igény, akkor biztosan nem lenne. Úgyhogy valószínűleg a többség ezt szereti. De annyi rádióadó van, hogy simán lehet olyat találni, ahol nincs ennyi szöveg.

2018. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én azt utálom, ha reklámokkal, meg zenével szakítják meg a reggeli műsorokat. Ahhoz nem kell semmi, hogy berakj pár zenét, magad is meg tudod csinálni. Sőt lejátszási listát is csinálhatsz olyan számokkal, amik még tetszenek is, és nem kell végighallgatni a számodra nem tetsző számokat.
2018. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Elmondok egy nagy titkot: zenehallgatáshoz nem kell rádió.
2018. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azt én se szeretem, hogy reggel a munkahelyen próbálok rádiót hallgatni, és végignyomkodok 10 adót, és mindegyiken pofáznak. De addig hallgatom a saját zenéimet.
2018. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, miért nem teszel be egy CD-t vezetés közben?
2018. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A Dankó rádiót próbáltad?
2018. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekes a téma és jók a hozzászólások, akkor engem szórakoztat.

Viszont, ha átmegy röhögésbe, és úgy pofáznak egymás szavába, hogy nem lehet érteni semmit, akkor engem is idegesít.

Ha telefonon olyan embert interjúztatnak, aki nem tud normálisan, érthetően beszélni, akkor az is idegesítő.

2018. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%

Nem az a gond, hogy vannak ilyen műsorok.

Az a gond, hogy CSAK ilyen műsorok vannak MINDEN EGYES ADÓN!

És más meg NINCS!

2018. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező és 8-as: jól írtátok, műsorok! Igen, ezek műsorok! Ha csak zenét akarsz, minden megszakítás nélkül, akkor cd, vagy pendrive, vagy bármilyen más lehetőség, hogy zenét hallgass, folyamatosan, beszéd nélkül. De ehhez nem kell műsort csinálni.
2018. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar ne hallgasd. Ennyi.

Én azért nem hallgatok rádiót, mert a kocsimnak rossz az antennaja, úgyhogy letoltottem a Google play music alkalmazást, beallitottam milyen stílusú zenéket akarok hallani és az app keveri őket nekem. Legjobb.

2018. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!