Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a célpont a...

Miért én vagyok a célpont a suliba?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok 168 cm magas jó fizikumú 65 kg (konditerembe és küzdősportra járok már régebb óta). Ha elkezd valaki piszkálni akkor általában hagyom mert tudom, hogy mennyi erőm van 8 év küzdősport után. De aztán elekezd majdnem mindenki és ilyen "passzív célpont" leszek. Mit tegyek ellene? Ha vissza adom akkor mind engem szól le...

2018. nov. 26. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
65kg elég vékonynak hangzik egyébként. de lehet azért is mert alacsony vagy, lehetsz csúnya, lehetsz simán csak idegesítő, nekik nem szimpi. ezer oka lehet, ilyenek a gyerekek. engem azért csesztettek anno mert rövid hajam volt meg kis mellem. és? kit érdekel? nem reagáltam rá, és pár hónap alatt megunták. sokan elkövetik azt a hibát hogy visszaszólnak vagy tanárnak vagy egyszerűen elkezdenek bőgni meg ilyenek.. ez csak adja alájuk a lovat.
2018. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem bízol magadban és ezt le is írtad. Látszik a viselkedéseden, a tartásodon, és érződik a beszédeden.

Én ezt kihasználva csicskítottam be a nálam sokkal nagyobbat. Határozottabb voltam, mint ő.

2018. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyúrás nem jelent semmit. Kevered a dolgokat. Ott állsz nagy kigyúrtan és bambán hagyod, hogy mindenki rád szálljon? A szádat miért nem tudod kinyitni?
2018. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!