Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme van élni, ha úgy...

Mi értelme van élni, ha úgy is meghalunk?

Figyelt kérdés
Nem értem mi értelme élni, ha úgy is meghalunk. Pláne egy ilyen országban ahol hiába tanult az ember akkor is csak alacsony színvonalon tud elvegetálni.

2018. nov. 27. 19:28
 1/7 grafno ***** válasza:
Az unióban értékelik a hasznos tudást. Nem kell magyarban megrohaddni.
2018. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek enni ha úgyis kiszarjuk?
2018. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is az jutott eszembe, hogy enni szokott-e a kérdező :)
2018. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ennek semmi köze hozzá, eszel, hogy élhess, de minek?
2018. nov. 27. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Tanult embernek van miért.
2018. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az életnek nincs értelme, vagy ha van, akkor se fogunk rájönni mi az. Hiába van gyereked, hiába gondolod azt, hogy az az életed értelme, az a gyerek is meg fog halni. Ez van. Ha már itt vagy, akkor meg lehet próbálni, hogy élvezd is valamennyire. Beletörődés.
2018. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert lehetőséged van mindenre, bármire. Lehetsz bármi, bárki és élhetsz bárhogy. Persze mindent tettekkel valósíthatsz csak meg. Az élet értelme a megvalósulás örömében van. Ezt lehet csak én látom így de hátha.
2018. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!