Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szegeden mi ennek a helynek a...

Szegeden mi ennek a helynek a neve ahol karkötőket lehet fűzni? Hogyan lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

Az Árkádtól mentem gyalog a Tisza Lajos krt. felé, és az új zsinagógától lentebb elmentem két üzlet mellett este, ahol ilyen természetes kövekből karkötőket fűztek. Úgy tűnt, hogy jelentkezni kell, mert kicsi volt mindkét üzlet és csak páran ültek bent. De annyira hangulatos volt!

Nem vagyok odavalósi, és sajnos nagyon siettem, nem volt időm megállni kérdezősködni. Viszont azóta nem találtam meg az üzlet nevét, illetve hogy hogyan lehet pda jelentkezni karkötőt fűzni.


Tudtok nekem esetleg segíteni?



#Szeged #karkötő #karkötő fűzés
2018. dec. 15. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerem az üzletet (szegedi vagyok), a neve nem jut eszembe, de én is szoktam odajárni és nem kell bejelentkezni, akkor mész fűzni, amikor akarsz. Ha esetleg nincs időd fűzni ott, akkor megveheted külön a gyöngyöket is és otthon is megcsinálhatod.
2018. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :D

Ha legközelebb ott járok, mindenképp beugrok.

2018. dec. 21. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!