Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi volt ez a Duna World-ön?

Éjfél előtt pár perccel "Magyarország Himnusza, Kölcsey Ferenc: Himnusz című költeménye" címen ment a Székely Himnusz.

jan. 1. 00:03  Privát üzenet  

A válasz
Hiba a mátrixban.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 1. 01:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi volt a címe a Duna Worldön ma a II. világháborús filmnek?
A Magyarország, szeretlek! Műsorban ki volt ma az énekes?
Napokban láttam Duna world adásában Mága Zoltán ÚJ évi műsorát. Ott szerepelt egy szőke nő, aki Madonna egyik dalát is énekelte, nagyon felkeltette az érdeklődésemet, vajon ki ő? gazán jó csaj.
Hogyan tudnám ezt a live stream-et felvenni?
Melyik szám lehetett ez a Kívánságkosárban (Duna world)?
A Duna World-ön csütörtök délután (01.24-én) ment egy magyar dokumentumfilm : Gencsimese. Hogy tudom megszerezni? Esetleg nincs meg valakinek?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!