Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Amikor valaki meghal, akkor van valamilyen olyan holmi, amit a halála esetén biztosan megvizsgálnak?

Pl. tegyük fel, hogy szeretném, ha valamilyen közlés napvilágra kerülne abban az esetben, ha meghalnék. Ha nincs ügyvédem, és nem akarok beavatni senki ismerőst ("figyu már, ha holnap elütne egy autó, akkor ezt az üzenetet itt és itt találod") akkor mi a legbiztosabb mód arra, hogy erről gondoskodjak?

jan. 3. 22:20  Privát üzenet  

A válaszok
Drazicc nevű felhasználó válasza:

Írj búcsúlevelet és tedd az irataid közé. Nekem meg küldj majd egy hűtőmágnest a pokolból, onnan még nincs.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 3. 22:34 Privát üzenet
feladsz egy levelet.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 3. 22:38 Privát üzenet
Közjegyző.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 3. 22:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyaotthonnak, vagy gyermekotthonnak ajándékozzam a megunt játékokat, ruhákat?
Szerintetek miért irtózom a drága dolgoktól?
Ezt a versrészletet nem-e ismeri valaki közületek (lent megtaláljátok)? Már sok kötetben kerestem, de még az íróját sem tudom. Nem holmi idézetes noname oldalról szedtem. Egy...
Milyen ajándékot lehetne adni ofőnek szerenádkor? Nagyon szeretjük őt, de nem akarjuk kiszúrni a szemét holmi gyertyával vagy könyvvel, de olyan tanácstalan az egész osztály,...
Hol lehet elérhető áron magyar/magyaros ruhákat venni?
A Holmi nev irodalmi folyóirat politikailag milyen beállítottságú?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!