Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintettek mit csináljak?

Szerintettek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Chatelek egy ideje egy fiúval,amikor bejelölt megbeszéltül,hogy baráti viszony lesz közöttünk.Aztán ugye barátnője is volt.Miután szakított a barátnőjével írogatott,hogy hiányzok neki még szép pár lennénk.Két napra rà láttam a Facebookon ,hogy barátnője van.Most is írogat nekem ,hogy hiányzok neki még te drága,meg hogy miért nem írtam neki.Én nem szoktam viszont ,olyan pasiknak írogatni ,akinek van barátnője ,ha csak a barátnője nem tud róla.Viszont fogalmam sincs,hogy most barátként vagy hülyének néz engem.Van ugye fiú barátom ,de ő anno nem akart velem összejönni és öt évig voltunk barátok őt még alig 8hónapja ismerem és alig találkoztunk.

2019. jan. 12. 07:49
 1/1 anonim válasza:
Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot,akkor azt ajánlom hogy szép lassan építsd le ezt a kapcsolatot. Ő egész egyszerűen meg akar téged dugni.
2019. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!