Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan tudnám beállítani újra a profilképemet és a hátteret a tumblrn?

Ugye a felnőtt tartalmakat törölték erről a platformról és mivel az én oldalam is tartalmazott pár ilyen tartalmat így törölték a profilképem és a hátterem. Valahogy esetleg visszalehet állítani vagy esélytelen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Tumblr, internet

jan. 22. 21:16  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki leirná nekem részletesen hogy hogy tudom úgy beállitani Facebookon a profilképemet hogy azt ne lehessen likeolni? Nagyon megköszönném a segitséget
A facebookon hol tudom beállítani, hogy pl. a profilképemet idegenek ne láthassák a hozzászólást, ki adott rá likot? Megírná valaki nekem?!
Hogyan lehet azt beállítani a facebookon, hogy a profilképemet csak az lássa, akit én visszajelöltem?
A facebookon a profilképemet fogom megváltoztatni. Szeretném úgy beállítani, hogy ne lehessen lájkolni és hozzászólni. Tudja vki, hogy ezt hogy kell? Nem találom ezt a...
Facebookon hogy kell beállítani, hogy senki se tudja megnézni nagyítva a profilképemet?
Hogyan tudom beállítani a facebookon hogy a borítóképemet, és profilképemet idegenek ne láthassák hogy ki lájkolja?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!