Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a Facebookon ismerőst...

Ha a Facebookon ismerőst ajánlanak nekem, vagy bejelöl valaki, de nem szeretném visszaigazolni, az illető arról kap értesítést?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék senki megbántani, hogy visszautasítom, de időnként kiírok oda dolgokat, ilyesmi, ami nem titok, de nem tartozik a pl. az egy szinttel feljebb dolgozó kolleganőmre, akivel épphogy csak köszönünk egymásnak, erre bejelöl.
2010. jún. 30. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Be lehet állítani mindent, hogy ki láthatja, és ki nem.
2010. jún. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Én nem jelölök vissza fb-n senkit akivel nem olyan viszonyban vagyok.. nekem az nem ismerősöm akinek csak köszönök naponta.
2010. jún. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, amikor bejelölt téged, tudta, mit csinál. Amikor egyszer észreveszi, hogy nem igazoltad vissza több hét után sem, akkor rájön, hogy valami nem stimmel, függetlenül attól, hogy mit hogy állítasz be.


Mindenki egy kicsit másképp gondolja, hogy ki fér még bele a facebookon bejelölöm/visszaigazolom kategóriába. Ezt el lehet fogadni, de a legjobb módszer nem az elsunnyogás, hanem ha pl. írsz neki az elutasítással egyidejűleg egy levelet, hogy "ne haragudj, csak a legközelebbi barátaim igazolom vissza".

2010. jún. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!