Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 69 eves vagyok, s a banktol,...

69 eves vagyok, s a banktol, a teskoig, s egyebek, -egyebek alatt a szolgaltatokat ertem- hulyenek nez. Pedig nem adtam ra okot. Miert van ez?

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan mivel?
2019. febr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán az a tapasztalatuk, hogy a gyorsan változó dolgokat az idősebb emberek nehezebben követik, nem értik (esetleg nem is akarják), ezért azt várják, hogy valaki számukra is érthetően, szájbarágósan elmondja, hogy miért is kell nekik pl. wifi router és mi az pontosan.
2019. febr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy általánosságban elmondható, hogy az emberek kedvenc hobbija egymást hülyének nézni - oka a relativitás elméletben keresendő: mert akkor azt érzi közben hogy ő pedig mennyire zseniális.
2019. febr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
85%

Nincs köze a korodhoz.

Akit tudnak hülyének néznek.

2019. febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit érzékeny vagy. Egy-két példa tényleg jó lene.
2019. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Kb erre szamitottam.Ilyen idoket elunk.
2019. márc. 1. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ilyen idoket elunk."

Milyen időket?

Értelmetlen kérdésre érkező (hasznos) válaszok idejét?

2019. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!