Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A humoristák tényleg kitalált...

A humoristák tényleg kitalált storykat mondanak el?

Figyelt kérdés
Pl. A Showder club-ban a fellépők kitalált történeteket mondanak magukra vagy a környezetükre vonatkoztatva? Ez nem hiteltelen? Én kifejezettem szeretem őket és nagyon jó poénjaik vannak, de így sokat. veszít az egész előadás számomra.

2019. márc. 18. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valódiakat. Vagy eltúlzott valódiakat. Vagy másokkal megtörtént sztorikat. Vagy létező vicceket. Vagy maguk által kitalált vicceket. Vagy mindegyik verziót kombinálva.
2019. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van valódi és kitalát is. Hallottam már tőllük 1000éves vicces sztorit amit mindenki úgy mesél,mintha vele történt volna meg.
2019. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik shower clubban fellépőt személyesen is ismerem. Inkább úgy mondanám, hogy eltúlozzàk a valóságot, kiszinezik vagy kicsit máshogy mondják el. De ő alapjában véve tényleg vele megtortent dolgokat mond el. Csak úgy tudja tálalni, hogy egy hétköznapi story is vicces lesz.
2019. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

De ez nem illúzió romboló számotokra? Mármint nyilván lehet, hogyha nem színezik ki a storyt, akkor nem lesz vicces vagy annyira vicces, de így nem vesz el sokat, hogy tudjuk, nem valódi, mi mégis úgy nevetünk rajta, mintha az lenne?

Persze van humorérzékem, és nevetek rajtuk én is, csak eszembe jutott, milenne, ha Én is ezzel foglalkoznék a jövőben, és mit mondanék. Na ekkor kezdett ezen kattogni az agyam, hogy valódi események alapján folynak-e a dolgok.

2019. márc. 18. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem von le az értékéből. Itt maga a sztori a lényeg, hogy vicces legyen; hogy szórakoztató legyen. Nem az, hogy kié az eredeti történet, vagy, hogy egyáltalán megesett-e (akárkivel valaha a sztori).
2019. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a válaszokat!
2019. márc. 25. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!