Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szolgáltatásban dolgozóktól...

Szolgáltatásban dolgozóktól kérdezném: Hogy viselitek, ha elhagy Benneteket egy vendég?

Figyelt kérdés

Fodrász, körmös, kozmetikus és társai. :)

Egy olyan vendég, akivel jó viszonyban voltatok, meg volt veletek elégedve, elvileg nem volt semmi probléma.

Mert én egyszerűen nem tudom megszokni, hogy nem tudom az okát. Van az a fajta, aki odaáll, és megmondja: nem elégedett, elköltözik, nincs pénze, valaki miatt váltania kell, vagy mit tudom én, lehet ezer oka. De amikor csak fogja magát és eltűnik, azt nem tudom megemészteni.

Egyébként 10 éve dolgozom kozmetikusként.


2010. júl. 4. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos, én nem szolgáltatásban dolgozom, de én is rosszul viselném. Az én fodrászom kifejezetten nem szeret szerintem, amióta kicsit "hanyagoltam". Igaz nem szóltam egy szót sem, de amúgy is max 3-4 havonta egyszer jártam nála. Az egyik barátnőm fodrásznak tanult, így az ő modellje voltam úgy másfél évig, nem volt szükségem másik fodrászra. Mostmár szeretnék visszamenni a régi fodrászomhoz, háromszor kértem tőle időpontot, de mindig tele volt, ha azt mondtam, akkor másnapra is jó lesz, akkor "másnap meg elfoglalt". Kicsit olyan érzésem van mintha megsértődött volna, nem tudom ebből mennyi igaz, de én úgy érzem ez a helyzet.
2010. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én majdnem negyven évet dolgoztam kozmetikusként - mostanra elment a kedvem tőle. Rengeteg ilyen eset volt és mindenkinek még lesz is. Ha hosszasan és alaposan dolgozol, nem tudsz elég pénzt kitermelni. Sok vendég pedig rendszeresen kisajátít, elhúzza az időt más vendég fogadásától. Ha megsértődik a sürgetéstől, könnyen válthat. Fájó ilyenkor mondjuk a kolléganőnél látni, de meg kellett szokni.

Megfigyelésem egyébként: mindig jön / jött / újabb vendég.

Változik a vendégkör is folyamatosan, mint bárhol máshol, más területen.

Neked sok sikert kívánok, - azért ez egy szép szakma, csak bírja az ember erővel!

:D

2010. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!