Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van, még akit kifejezetten...

Van, még akit kifejezetten idegesít JustVidman?

Figyelt kérdés
...betegsége?

2019. márc. 30. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Miért idegesít másoknak a betegsége? Engem nem idegesít, egyszerűen nem lennék a helyében.. Vicces, de egyben tartalmas videókat készített. Mondom ezt felnőtt fejjel, mert a legutóbbi néhány videója inkább már gyerekeknek szólt, olyan színvonalon.
2019. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Jaj te szegény! Idegesít, hogy valaki beteg? Bár neki is ennyi baja lenne vele.
2019. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Engem nem, mert fogalmam sincs, hogy ki ő.
2019. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rachel Warner ***** válasza:
93%
Gondolom a mélyentisztelt pelenkakommandót zavarja,hogy nem f*ssa magából a videókat nekik betegen is. Hát ez van gyerekek,vegyétek ki a kezeteket a biliből és ébredjetek rá,hogy nem ti vagytok a világegyetem közepe.
2019. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a kérdező most nem rosszből írta ki a kérdést, hanem aggódik érte.
2019. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rachel Warner ***** válasza:
100%
Ha így van,akkor elnézést,de azért ezesetben jobb szót is találhatott volna. Pl "másokat is aggaszt..".
2019. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Arnold Schwarzenegge válasza:
100%
Ennyire sötét vagy?
2019. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!