Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik ez a film? FONTOS!

Melyik ez a film? FONTOS!

Figyelt kérdés
Még kb fél éve láttam a Fókuszban, hogy egy külföldi színész(férfi), magyarországra jött forgatni egy filmet. A film lényege: a gyerekek kis üzeneteket, kívánságokat ásnak el a földbe azzal a céllal, hogy nemtudom hány év elteltével kiássák és elolvassák. Ám mikor erre sor kerül a lapokon a kívánságok helyett, rengeteg szám áll egymás mellet. Később kiderül, hogy ezek az előző év számadatai. (pl. tragikus balesetek dátuma, holttestek száma,fontos események dátuma....) naggyából ennyi amire emléksze. elnézést ha nem volt pontos! fontos lenne, köszi előre is! :)
2010. júl. 5. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem erre gondolsz?

[link]

2010. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Képlet:)

És nekünmk kötelező volt megnézni koliban:) Aztán csináltunk mi is ilyet és évvégén frlbontottuk

2010. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt Mo-n os forgatták???

nem uj film amugy,egy éves már tuti.

2010. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Knowing
2010. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt a filmet láttam nagyon jó=D

Mivel a linkbe az van,ezért szerintem is a Képlet....

Amúgy az a vége hogy a kisfiút és a kislányt elviszik egy másik bolygóra és ők lesznek Ádám és Éva:P(asszem:|)

2010. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, sokat segítettetek! :)

puszi nektek! :D

2010. júl. 6. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!