Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért versenyeztetik folymatos...

Miért versenyeztetik folymatosan Meghan hercegnét és Katalin hercegnét?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy miért hasonlítják össze őket. Meghan és Katalin ég és föld. Katalin egy normális családból származik,szép,nem feszegeti a határokat és nem rúgja fel a protokollt és nem csinál mindegyik hónapban egy botrányt.

Ehhez képest Meghannek elég érdekes a családi háttere,folyamatosan kelti a botrányokat,szórja a pénzt a kismilliós ruhákra+baba váró bulikra és effektív nem illik be a királyi családba.

Meg azt sem szabad elfelejteni hogy Katalinból egyszer királynő lesz,ha mindem jól megy. Szóval nem értem hogy most mire ez a versengés. Meghan Katalinak a kislábujját se csókolhatja meg.



#királyi család #Megha Katalin
2019. ápr. 30. 11:41
 1/3 lilla64 ***** válasza:
100%

Katalinból se lehet királynő csak királyné,mivel az uralkodói cimet a férje Vilmos kapja..

Szerintem Meghan épp ezért szórja a pénzt,hogy legalább neki is ennyi szerep jusson Katalin mellett

2019. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Épp azért versenyeztetik, mert a bulvárolvasó így ráharap.

Én nem követem annyira a témát, így pl. a családi hátteret nem ismerem egyiknél se, de arról pont nem tehet senki, hogy milyen családba született. (Meghan anyja szimpinek tűnik.) A széoség szubjektív, szerintem Meghan szebb. A botrányokat nem ő kelti, hanem a bulvármédia, az fúj fel minden ilyen "Meghan ilyen meg olyan ruhát hordott" jellegű baromságot. A pénzből, amit szór, valszeg többet keresett meg ő mint színésznő, mint a királyi család többi tagja, aki örökölt pénzből meg adófizetői pénzből él, vagy mint Katalin, aki nem nagyon dolgozott életében. Lehet, hogy effektíve nem illik bele a királyi családba, de hát effektíve Harry se illik bele, ő volt mindig a lázadó :D

2019. máj. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első is írta Katalin sose lesz királynő, maximum királyné. Az összehasonlítást csak a búlvársajtó generálja, hogy legyen téma. A szépség relatív, a családi hátteréről senki sem tehet. Anno Katalinról is mennyit cikkeztek, hogy nem tartja be a protokollt. Nem vett fel harisnyát, túl rövid szoknyákat hord, volt pár balesete a reptéren amikor felfújta a szél a szoknyáját, vagy amikor a naszúton lefényképezték amikor monokinizett. A családja: a szülei minden unokán nyerészkedtek(party kellekek árúsítása) a nagybátyja drogos és nőverő,a húga apósa ellen eljárás folyik pedofília miatt, az anyja nem beszél a családjával.

Szóval minden családban vannak gondok, ugyanúgy ahogy Meghan nem tehet arról, hogy milyen a családja, ugyanúgy Katalin sem.

2019. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!