Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Instagramon egy cég rámírt...

Instagramon egy cég rámírt hogy képviselném e a márkájukat, ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csomó ilyenem jön, de én csak úgy vagyok fent, nem értek a business részéhez...
2019. máj. 7. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha válaszolsz nekik, nyilván elmagyarázzák hogy mit akarnak. Alapvetően azt, hogy az ő terméküket nyomd le a követőid torkán, és elhidd magadról hogy "influenszer" vagy, mert egy cég a bábjaként használ. Körítesz egy kamu sztorit, amibe pont bele lesz foglalva valahogy a reklámozott termék. Ehhez nem kell üzletszerűen működnöd, mostanában az terjedt el, hogy akinek kellően nagy bázisa van akit megszólíthat, már be is próbálkoznak. A mai gyerekeket ezzel lehet megfogni szponzorációs és fogyasztói oldalról is. A többi rajtad múlik, eladod-e magad.
2019. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Írd nekik, hogy 10milla/termék/kép.
2019. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
38%
Ügyvédet keress! Nélküle SEMMIT ne mondj/írj nekik!
2019. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én arra gyanakodnék, hogy csaló.
2019. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem először járj utána,hogy biztosan real oldal írt rád! Aztán vedd figyelembe az életkorodat meg,hogy egyaltalan szeretnéd-e ezt az egeszet. és én is igazat adok az előző válaszolnak:Ügyvéd nélkül SEMMIT ne írj alá!!
2019. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány követőd van? A cég mennyire tűnik valósnak?

Ha reálisnak tűnik, akkor kérdezd meg az anyagiakat és hogy cserébe mit várnak. Kevés követőnèl gyakran csak a terméket kapod, nem fizetnek pluszba. Én ezt annyira nem ajánlom, inkább még szerezz követőket és kapj érte pénzt. Sokan ki fognak követni egyébként a reklamok miatt, ezt bele kell kalkulàlni. Még annyi, hogyha linket küldenek, sehova ne írd be az adataidat, jelszavaid. Sok csaló van sajnos.

2019. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!